HIT – Kompletní zázemí pro akce

Areál SPORTPARK HIT v Hradci Králové v pro uspořádání různých akcí. Velkokapacitní parkoviště je součástí areálu. Reprezentativní prostory restaurace v patře multifunkčního sportovního areálu umožňují uspořádání firemního či soukromého eventu jakéhokoliv druhu.

Nabízíme prostory o celkové kapacitě 160 míst pro všechny akce. Veškeré prostory jsou vybaveny audiovizuální technikou. Restaurace s barem o kapacitě 80 míst a přilehlý salónek s kapacitou 80 míst. Salónek je oddělen od provozu restaurace a je ideálním místem pro akce a večírky. V rámci salónku je k dispozici také samostatná toaleta.

K dispozici jsou také všechna sportoviště, wellness a další služby v areálu. Populární jsou například turnaje v badmintonu, v případě zájmu zorganizujeme, zajistíme trenéra. Vynikajícím doplňkem firemních i společenských akcí jsou volnočasové aktivity, které u nás můžete využít.

Kromě sportovních aktivit či wellness pro Vás rádi zorganizujeme doprovodný program ( živá hudba, DJ’s, taneční večery, šipky, kulečník….), a vyrobíme tak akci „na klíč“. Zajišťujeme také cateringové služby, dovezeme na místo Vašeho přání, do firmy, domů, na zahradu…..

HIT – Gastronomie

Zakládáme si na kvalitní domácí kuchyni, používáme vybrané suroviny od místních farmářů a pěstitelů. Od omáček, přes pečivo a dezerty, vše připravené našimi kuchaři a výhradně v naší kuchyni a z naší udírny. Další naší specialitou je italská kuchyně a skvělá PIZZA.

Teplé i studené rauty plné specialit české i mezinárodní kuchyně.
Výběr ze standardní rautové nabídky, či naším týmem sestavení dle individuálních požadavků přímo „na míru“. Zajištění snídaní, coffee breaku a dalšího občerstvení.
Nabídka kvalitních moravských i zahraničních vín. Speciální nápoje rádi zajistíme dle Vašeho přání.

Privátní prostorný salónek pro akce

Oddělený salónek až pro 80 osob.
Variabilní uspořádání prostoru na míru dle požadavku – možnost školního, divadelního i “ U “ uspořádání stolů a židlí v salónku.
Možnost zapůjčení veškeré audiovizuální techniky. Součástí salónku je promítací plátno s dataprojektorem a ozvučením.
WIFI k dispozici zdarma v celém prostoru.

 

AKTUÁLNÍ RAUTOVÁ NABÍDKA A STORNO PODMÍNKY