HIT – Kompletní zázemí pro akce

Areál SPORTPARK HIT v Hradci Králové v pro uspořádání různých akcí. Velkokapacitní parkoviště je součástí areálu. Reprezentativní prostory restaurace – Sportsbaru v patře multifunkčního sportovního areálu umožňují uspořádání firemního či soukromého eventu jakéhokoliv druhu.

Nabízíme prostory o celkové kapacitě 160 míst pro akci formou rautu, restaurace s barem o kapacitě 80 míst a přilehlý salónek s kapacitou 80 míst . Právě salónek je ideálním místem pro akce a večírky. Prostorná místnost je vybavena veškerou audiovizuální technikou, je zde možnost připravit raut a obsluhovat hosty zcela odděleně od restaurace. V rámci salónku je k dispozici také samostatná toaleta.

K dispozici jsou také všechna sportoviště, wellness a další služby v areálu. Populární jsou například turnaje v badmintonu, v případě zájmu zorganizujeme, zajistíme trenéra. Vynikajícím doplňkem firemních i společenských akcí jsou volnočasové aktivity, které u nás můžete využít.

Kromě sportovních aktivit či wellness pro Vás rádi zorganizujeme doprovodný program ( živá hudba, DJ’s, karaoke, mobilní casino….), a vyrobíme tak akci „na klíč“. Zajišťujeme také cateringové služby, dovezeme na místo Vašeho přání, do firmy, domů, na zahradu…..

HIT – Gastronomie

Zakládáme si na kvalitní domácí kuchyni, používáme vybrané suroviny od místních farmářů a pěstitelů. Od omáček, přes pečivo a dezerty, vše připravené našimi kuchaři a výhradně v naší kuchyni, udírny a sušírny. Další naší specialitou jsou námi sušená, uzená či fermentovaná masa, klobásy, uzeniny.

Teplé i studené rauty plné specialit české, mezinárodní i rybí kuchyně.
Výběr ze standardní rautové nabídky, či naším šéfkuchařem sestavení dle individuálních požadavků přímo „na míru“
Zajištění snídaní, coffee breaku a dalšího občerstvení.
Nabídka kvalitních moravských i zahraničních vín a rozmanitá nabídka exklusivních rumů, whisky či cognac. Speciální nápoje rádi zajistíme dle Vašeho přání.

Privátní prostorný salónek pro akce

Oddělený salónek až pro 80 osob.
Variabilní uspořádání prostoru na míru dle požadavku – možnost školního, divadelního i “ U “ uspořádání stolů a židlí v salónku.
Možnost zapůjčení veškeré audiovizuální techniky. Součástí salónku je promítací plátno s dataprojektorem a ozvučením.
WIFI k dispozici zdarma v celém prostoru.